Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Solec Kujawski - Oferty sprzedaży domów

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

635 000 zł150 m² 2 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta dostępna tylko w biurze horyzont! Bardzo ciekawa, godna uwagi oferta! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w centrum Solca Kujawskiego. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom typu "bliźniak" w Solcu Kujawskim przy lesie opis oferty Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony na działce 550 m w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 990 000 zł810 m² 2 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Solcu Kujawskim wewnątrz 3 niezależne mieszkania; idealna pod dom spokojnej starości lub klinikę. Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym poznaj wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150,03 m² 3 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom dwulokalowy (bliźniak) - Solec Kujawski Cena: 560 000 zł Powierzchnia całkowita: 150,03 m Powierzchnia działki: 450 m (z możliwością powiększenia do 1000 m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł72,93 m² 4 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w kameralnym budynku z czerwonej cegły, usytuowanym w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150,03 m² 3 199,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom Dwulokalowy w stanie surowym zamkniętym, istnieje możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom o pow. użytkowej 145,36 m2 usytuowany w Solcu Kujawskim. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Gotowy do zamieszkania bliźniak z pełnym podpiwniczeniem, garażem z kanałem i domkiem gospodarczym. Idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy (biuro, gabinety, działalność usługowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

530 000 zł86 m² 6 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom pod Bydgoszczą Czarnowo | tylko 6 km od Fordonu | bez pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +1 km

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy, położony w Czarnowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +1 km

1 390 000 zł183,01 m² 7 595,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! dom wolnostojący piętrowy! czarnowo! Na sprzedaż dom piętrowy 183m2 wolnostojący na dużej działce 2030m2! atuty: -Dom w pełni wyposażony! - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +1 km

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Nowy, na dużej działce, energooszczędny, funkcjonalny, ale przede wszystkim parterowy. To podstawowe wyróżniki tego domu. Jeśli dodamy do tego minimalistyczną bryłę budynku, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +3 km

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toporzysko

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Jeśli szukasz nowego domu w dobrym standardzie w bliskiej odległości od miasta to przyjrzyj się tej ofercie Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +3 km

1 370 000 zł305,60 m² 4 482,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy budzisz się i słyszysz śpiew ptaków. Z pyszną kawą rozsiadasz się na leżaku podziwiając zieleń. Brzmi jak wymarzony początek dnia? Koniecznie odwiedź to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solec Kujawski +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

499 000 zł177 m² 2 826,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom z dwoma osobnymi wejściami, w pełni podpiwniczony, wybudowany w 1990 roku na działce o powierzchni 675 m . Lokalizacja gwarantuje spokój i prywatność, jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

590 000 zł109 m² 5 396,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia bardzo wygodnego z dużymi możliwościami aranżacyjnymi domu, potocznie zwanego ,klockiem" usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

440 000 zł148 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Solcu Kujawskim w zabudowie bliżniaczej.Dobra lokalizacja. Dom o powierzchni 130m składa się z dwóch poziomów, parter to salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

440 000 zł149 m² 2 953,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Makler poleca na sprzedaż dom wolnostojący ,w Solcu Kujawskim , o powierzchni użytkowej 120 m2 , Układ domu: parter:kuchnia, łazienka, 2 pokoje, korytarz, weranda Piętro: kuchnia; łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

659 000 zł150 m² 4 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego na działce o powierzchni 416 m2 na Osiedlu Leśnym w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

440 000 zł150 m² 2 933,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

879 000 zł218 m² 4 032,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Zapraszamy Państwa do odkrycia niepowtarzalnej oferty - domu marzeń, usytuowanego w urokliwym Solcu Kujawskim, obok malowniczej Bydgoszczy. Ten wyjątkowy dom wyróżnia się nie tylko swoim stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

440 000 zł150 m² 2 933,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Oferta bezpośrednio od właścicieli! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący z 2017r. o przemyślanym układzie i wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom szeregowy z garażem w bryle budynku wybudowany w 1984 roku. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni około 180 m (użytkowa 130 m ), usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy Solca Kujawskiego, po kapitalnym remoncie. Nowa cena! Dom o powierzchni całkowitej ok.250m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sowia

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zabudowanej dwoma budynkami w stanie do remontu, w Solcu Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł228 m² 7 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 856 m²

Piękna nieruchomość z urokliwym ogrodem! Komfortowy dom! Dwustanowiskowy garaż! Wysokiej jakości materiały! Stylowe, oryginalne wnętrza! Oferta skierowana do wymagających klientów! Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

880 000 zł235 m² 3 743,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 672 m²

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Tylko u nas! Wyjątkowa okazja - piękny, przestronny dom wolnostojący, idealny dla osób ceniących przestrzeń i komfort. Ten parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy Solca Kujawskiego.Dom po kapitalnym remoncie.NOWA CENA! Dom o powierzchni całkowitej ok.250m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł249 m² 4 417,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy Solca Kujawskiego.Wyłączność .Dom po kapitalnym remoncie.NOWA CENA! Dom o powierzchni całkowitej ok.250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

899 000 zł215 m² 4 181,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego na działce o powierzchni 687 m2 w zacisznej okolicy osiedla Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

450 000 zł126 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż Pół bliźniaka w miejscowości Solec Kujawski na działce ok 500m2 - powierzchnia domu 126m2. Dom zbudowany wg. projektu lmbl 04/p (projekt firmy "lipińscy domy") z kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

920 000 zł214 m² 4 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

535 000 zł180 m² 2 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180m 2 w zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 288m 2. Dom posiada 3 balkony, ogródek, pralnie, garaż dwustanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

400 000 zł126 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł175 m² 6 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Solec Kujawski - na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 174,86 m2, działka 1377 m2. Dom wybudowany w 2013r Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego na działce o powierzchni 416 m2 na Osiedlu Leśnym w Solcu Kujawskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

300 000 zł129 m² 2 329,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący. Położony na działce o powierzchni około 250m 2. Sąsiadujący z Osiedlem domów jednorodzinnych. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 128,76m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

399 000 zł81 m² 4 932,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom bliźniak w Solcu kujawskim w dogodnej lokalizacji. Dom został wybudowany w 1906r. i mimo swojego wieku jest w dobrej kondycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

990 001 zł215 m² 4 604,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij